انواع دیوارکوب

ارسالی توسط Idehdecor در ۵ تیر ۱۳۹۶ دیدگاه‌ها برای انواع دیوارکوب بسته هستند

 

انواع دیوارکوب و یا پوشش دیوار، یک نوع رایج و مرسوم از مد جدید است که در انتهای پرداخت دیوار انجام می شود. در واقع به جای استفاده از نقاشی دیوار، کاغذ دیواری و یا پوشش های دیگر، شناخت و انتخاب انواع دیوارکوب می تواند ضروری باشد. دلایل بسیاری برای شناخت انواع دیوارکوب، اعم از دوام، بهداشت و هزینه وجود دارد. دیوارکوب ها می تواند نسبت به رنگ، کیفیت بالا و از نظر هزینه هم صرف جو باشد. یکی دیگر از مزیت های دیوارکوب ها این است قادر به پنهان کردن نقص ها و ویژگی های ناخوشایند مانند کابل و سیم کشی در معرض دید است، در حالی که این با نقاشی، یا دیوار پوششی امکان پذیر نیست.

این راهنما ایده ای است در اینجا که به شما کمک می کند تا مواد مناسب برای دیوارهای خانه یا محل کارتان را انتخاب کنید، با دانستن جوانب مثبت و منفی از آن ها است. بیایید با هم یک نگاهی به دو نوع از انواع دیوارکوب داشته باشیم:

  • دیوارکوب MDF (ام دی اف)

دیوارکوب های ساخته شده از MDF تنها زیبا نیستند بلکه ارائه دهنده عایق حرارتی و صوتی خوبی نیز است. در واقع، یکی از دیگر از مزیت های دیوارکوب MDF آن است که، به راحتی قابل تعمیر و تعویض است. دیوارکوب های ساخته شده از MDF را می توان به راحتی تجدید ظاهر کرد، حتی اگر آسیب گسترده ای دیده باشند، دیوارکوب را می توان بدون اختلال به دیوار باقی مانده جایگزین کرد.هم چنین برای خرید دیوارکوب MDFF باید به مقاومت بالای آن در برابر رطوبت نیز در نظر بگیرید.

  • دیوارکوب PVC (پی وی سی)

دیوارکوب های ساخته شده از PVC طول عمر بالا، با دوام، مقاوم در برابر آتش، بهداشتی، و آسان برای حفظ و نگهداری را دارا می باشند. سطح گرد و غبار را جذب نمی کند و سطحی براق و شیک دارد. یکی دیگر مزایای آن فرایند نصب و راه اندازی نسبتا سریع و آسان دیوارکوب PVCC است، که می توان به اندازه و شکل های دلخواه آن را در آورد.

به عبارتی با شناخت از انواع دیوارکوب می توان محیط کاری مدرن و زیبا داشت.

منبع :مبلمان اداری آدینا

موضوعات: معماری

دیدگاه ها بسته شده اند

مطالب پر طرفدار

معرفی سایت اید...

دانش مبلمان اداری در این سایت برآنیم که بصورت تخصصی دانش ...

مبلمان اداری ی...

مبلمان اداری یکتادکور تمامی اقلام و وسایلی که برای دکوراسیون داخلی ...

اهداف عمده در ...

    اهداف عمده وپایه ای در طراحی غرفه نمایشگاهی را میتوان ...

میز پذیرش یا پ...

  میز پذیرش و پیشخوان از انواع مدل میز های ضروری ...

الزامات ایمنی ...

مدارک الزامی زیر حاوی مقرراتی است که در متن این ...

ایده های خلاقا...

  قرار دادن چندین تابلوی عمودی در کنار هم سبب مرتفع ...

جرثقیل سقفی